“İlhan Koman Konulu Resim Yarışması”nın Ödül Töreni Yapıldı

1169
Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Plastik Sanatlar Topluluğu’nun değerli akademisyenleri ve fakültenin dekanlığıyla kurduğumuz iş birliği ile gerçekleştirdiğimiz ve Edirneli büyük sanatçı İlhan Koman’ı anma etkinliklerinin bir parçası olarak düzenlediğimiz “İlhan Koman Konulu Resim Yarışması”nda yetişkinler kategorisindeki dereceye giren Ali GÜMÜLCİNE (1’inci), Enes ÇAMLIBEL (2’inci), İzlem EKİM’e (3’üncü) ve çocuk kategorisinde dereceye girin Arya ÇİLİNGİR (1’inci), Sıla Su SÖNMEZOCAK (2’inci), Beste GÜRDENİZ’e (3’üncü), Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlık Makamında düzenlenen törenle ödülleri, derece belgeleri ve derneğimizin adını taşıyan armağanları teslim edildi.
 
Başta Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Melihat TÜZÜN olmak üzere, etkinliğin yürütücü akademisyenleri Doç. Kerem İŞCANOĞLU’na ve Doç. Dr. Deniz GÖKDUMAN’na, ayrıca iş birliğinde ve yine seçici kurulda bulunan derneğimiz üyesi ve sanat ve kültür yönetimi çalışmaları uzmanı Kutalmış BAYRAKTAR’a emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.
 
Edirne Tanıtım ve Turizm Derneği olarak kentimizin marka değerini daha yukarılara taşıyacağımız gelecek iş birliklerimiz için Trakya Üniversitesi ile aynı masada buluşacağımız başka projeler için şimdiden heyecanlıyız. İnanıyoruz ki, İlhan Koman’ı anlama serüveninde bu iş birliklerimiz sadece bir başlangıçtır. Tüm çabamız sanatlar kenti Edirne’ye layık olmaktır.
 
Daha iyi bir kent, daha iyi bir ülke, daha iyi bir dünya!